לאורכו של תהליך ניהול בניה, על המפקח לבצע מספר פעולות מרכזיות: החל מבקרה תקציבית, עריכת מסמך ההתחייבות עם הקבלן, חומרי הגלם שבשימוש, בניית לוחות הזמנים ותכנית העבודה ועוד – פעולות אלו יובילו לתוצאה הרצויה. וזאת, כאשר המבנה עומד במלוא הדרישות בחוק. כדי לקבל על כך מידע נוסף, אתם מוזמנים לפנות אל חברת אופק ניהול פרויקטים בבניה. עובדי החברה פועלים תחת 2 אשכולות מרכזיים: התכנון והביצוע. הכול, כדי לספק ללקוח מענה מקצועי, איכותי בסטנדרט חסר פשרות.

 

ניהול בניה במסגרת פרויקט תמ"א 38

בשנים האחרונות, אנו רואים יותר ויותר פרויקטים במסגרת תמ"א 38. פרויקטים אלו, המוכרים גם בשמם המלא – תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים קיימים בפני רעידות אדמה, מיועדים לחזק מבנים שונים בהתאם לקריטריונים. וזאת, מתוך כוונה לסייע להם בהתמודדות עם רעידות אדמה, כמו גם מפגעים רבים אחרים. מדובר ביוזמה של המועצה הארצית לתכנון ובניה, כאשר את תהליך ניהול הבניה ילווה מומחה.

בין אם מדובר בחיזוק המבנה בלבד, סגירת קומה, הקמה של קומות נוספות, הקמת קומה חלקית, או שמא מדובר בפעולות בינוי אחרות, יש לבצע זאת במקצועיות, באחריות ובהתאם לתקנות. כדי להוציא אל הפועל את התכנית, על מפקח הבניה לנהל את תהליך העבודה היטב. למה הכוונה? ראשית, מומחה זה ילווה את המפגש הראשוני בין בעלי הדירות לבין מנהלי הפרויקט. מדובר במפגש בו מבררים את רצונות הצדדים מתוך כוונה להשביח את המבנה.

בהמשך, תתבצע בדיקה שתבחן את סיכויי ההתכנות לתמ"א 38 על היבטיו השונים, יוגשו התכניות לרשויות, יתקבלו האישורים, יקבעו הזכויות והנכסים לפי הבעלים, יבחרו הספקים לפרויקט, יקבעו לוחות הזמנים ובהמשך יתחיל תהליך הבניה בפועל.

 

ניהול בניה – שירות מקצועי ורמת זמינות גבוהה

במסגרת ניהול פרויקט תמ"א 38, יש לפקח על הבניה כראוי. כדי לבצע את המשימה בהצלחה, יש ליצור קשר עם חברת אופק ניהול פרויקטים בבניה. צוות המומחים של החברה מבצע עבודה איכותית, מחזיק בידע רב בתחום ניהול הפרויקטים ומספק שירות חסר פשרות ורמת זמינות גבוהה.  

עוד בנושא:

אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום:

שיווק וקידום אתרים באינטרנט שיווק וקידום אתרים באינטרנט